BH28PB1WHFV-TR
Integrated Circuits (ICs)     SOT-665
Manufacturer No:
BH28PB1WHFV-TR
Description:
IC REG LINEAR 2.8V 150MA HVSOF5
Datasheet:
BH28PB1WHFV-TR Datasheet(PDF)
  BH28PB1WHFV-TR Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
NCP703SN30T1G
IC REG LINEAR 3V 300MA 6TSOP