HM17A-1010561LF
Inductors, Coils, Chokes     Radial - 4 Leads
Manufacturer No:
HM17A-1010561LF
Manufacturer:
TT Electronics/BI Magnetics
Product Category:
Fixed Inductors
Description:
FIXED IND 560UH 710MA 1 OHM TH