9007MS03S0300
Switches     Box
Manufacturer No:
9007MS03S0300
Manufacturer:
Telemecanique Sensors
Product Category:
Limit Switches
Description:
SWITCH LIMIT SPDT 6A 120V
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
9007MS03S0300 Datasheet(PDF)
  9007MS03S0300 Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "9007" series products