4275P105K
Potentiometers, Variable Resistors
Manufacturer No:
4275P105K
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Product Category:
Trimmer Potentiometers
Description:
TRIMMER 1M OHM 0.5W TH
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
4275P105K Datasheet(PDF)
  4275P105K Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "4275" series products