G3VM-401G(TR)
Relays     4-SOP (0.173", 4.40mm)
Manufacturer No:
G3VM-401G(TR)
Manufacturer:
Omron Electronics Inc-EMC Div
Product Category:
Solid State Relays
Description:
RELAY SSR TELCO 400V 120MA 4SOP