G3VM-351VY(TR)
Relays     4-SOP (0.179", 4.55mm)
Manufacturer No:
G3VM-351VY(TR)
Manufacturer:
Omron Electronics Inc-EMC Div
Product Category:
Solid State Relays
Description:
RELAY MOSFET SPST 350V .11A SOP4