V20E175L4B
Circuit Protection     Disc 20mm
Manufacturer No:
V20E175L4B
Manufacturer:
Littelfuse Inc.
Product Category:
TVS - Varistors, MOVs
Description:
VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM