IRS2004SPBF
Integrated Circuits (ICs)     8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Manufacturer No:
IRS2004SPBF
Manufacturer:
Infineon Technologies
Product Category:
PMIC - Gate Drivers
Description:
IC DRIVER HALF BRIDGE 200V 8SOIC