7203L12PDG
Integrated Circuits (ICs)     28-DIP (0.600", 15.24mm)
Manufacturer No:
7203L12PDG
Manufacturer:
IDT, Integrated Device Technology Inc
Product Category:
Logic - FIFOs Memory
Description:
IC MEM FIFO 2048X9 28-DIP
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
PDF
Data sheet
  7203L12PDG Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "7203" series products