1004P7T1B1M1QEH
Switches
Manufacturer No:
1004P7T1B1M1QEH
Description:
SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
Datasheet:
1004P7T1B1M1QEH Datasheet(PDF)
  1004P7T1B1M1QEH Product Detail:
Value-added services
 Contains "1004" series products