1004P6T7B13M1QEH
Switches
Manufacturer No:
1004P6T7B13M1QEH
Manufacturer:
E-Switch
Product Category:
Toggle Switches
Description:
SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
1004P6T7B13M1QEH Datasheet(PDF)
  1004P6T7B13M1QEH Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "1004" series products