1004P1T8B13M1QE
Switches
Manufacturer No:
1004P1T8B13M1QE
Description:
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
Datasheet:
1004P1T8B13M1QE Datasheet(PDF)
  1004P1T8B13M1QE Product Detail:
Value-added services
 Contains "1004" series products