1003P3T1B1M1QE
Switches     Tray
Manufacturer No:
1003P3T1B1M1QE
Description:
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V
Datasheet:
1003P3T1B1M1QE Datasheet(PDF)
  1003P3T1B1M1QE Product Detail:
Value-added services
 Contains "1003" series products