1003P1T1B1M2QE
Switches
Manufacturer No:
1003P1T1B1M2QE
Manufacturer:
E-Switch
Product Category:
Toggle Switches
Description:
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
1003P1T1B1M2QE Datasheet(PDF)
  1003P1T1B1M2QE Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "1003" series products