831612C6.FA
Switches
Manufacturer No:
831612C6.FA
Description:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Datasheet:
831612C6.FA Datasheet(PDF)
  831612C6.FA Product Detail:
Value-added services
 Contains "8316" series products