831612C3.CB
Switches
Manufacturer No:
831612C3.CB
Description:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Datasheet:
831612C3.CB Datasheet(PDF)
  831612C3.CB Product Detail:
Value-added services
 Contains "8316" series products