831612C2.HA
Switches
Manufacturer No:
831612C2.HA
Manufacturer:
Crouzet
Product Category:
Snap Action, Limit Switches
Description:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
831612C2.HA Datasheet(PDF)
  831612C2.HA Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "8316" series products