831540C3.ER
Switches
Manufacturer No:
831540C3.ER
Manufacturer:
Crouzet
Product Category:
Snap Action, Limit Switches
Description:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
831540C3.ER Datasheet(PDF)
  831540C3.ER Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "8315" series products