7201SYCQE2
Switches     Tray
Manufacturer No:
7201SYCQE2
Manufacturer:
C&K
Product Category:
Toggle Switches
Description:
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
7201SYCQE2 Datasheet(PDF)
  7201SYCQE2 Product Detail:
    loading...
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "7201" series products