PM628S-3R9-RC
Inductors, Coils, Chokes     Nonstandard
Manufacturer No:
PM628S-3R9-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Product Category:
Fixed Inductors
Description:
FIXED IND 3.9UH 2.45A 32 MOHM