3386S-1-505LF
Potentiometers, Variable Resistors
Manufacturer No:
3386S-1-505LF
Manufacturer:
Bourns Inc.
Product Category:
Trimmer Potentiometers
Description:
TRIMMER 5M OHM 0.5W PC PIN
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
3386S-1-505LF Datasheet(PDF)
  3386S-1-505LF Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "3386" series products