3302X-3-201E
Potentiometers, Variable Resistors
Manufacturer No:
3302X-3-201E
Description:
TRIMMER 200 OHM 0.15W SMD
Datasheet:
3302X-3-201E Datasheet(PDF)
  3302X-3-201E Product Detail:
Value-added services
 Contains "3302" series products