3302X-3-104E
Potentiometers, Variable Resistors
Manufacturer No:
3302X-3-104E
Manufacturer:
Bourns Inc.
Product Category:
Trimmer Potentiometers
Description:
TRIMMER 100K OHM 0.15W SMD
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
3302X-3-104E Datasheet(PDF)
  3302X-3-104E Product Detail:
    loading...
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "3302" series products