3299Z-1-505LF
Potentiometers, Variable Resistors
Manufacturer No:
3299Z-1-505LF
Manufacturer:
Bourns Inc.
Product Category:
Trimmer Potentiometers
Description:
TRIMMER 5M OHM 0.5W PC PIN
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
3299Z-1-505LF Datasheet(PDF)
  3299Z-1-505LF Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "3299" series products
  • WRENCH SET PIPE 1.5"-2.6"
  • WRENCH SET PIPE 1.5"
  • INSULATED PLIERS/CUTTERS 9 PC. S
  • PLIERS/CUTTER SOFTGRIP 4PC SET
  • PLIER/CUTTER SOFTGRIP 2PC SET
  • PLIERS/CUTTER SOFTGRIP 2PC SET
  • PLIER/CUTTER SOFTGRIP 2PIECE SET
  • TOOL TRAVEL SOFTGRIP 18PC W/CASE
  • SOFTGRIP 4PC SET IN ZIPPER CASE
  • TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN