3290W-1-101
Potentiometers, Variable Resistors
Manufacturer No:
3290W-1-101
Manufacturer:
Bourns Inc.
Product Category:
Trimmer Potentiometers
Description:
TRIMMER 100 OHM 1W PC PIN
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
3290W-1-101 Datasheet(PDF)
  3290W-1-101 Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "3290" series products