3250W-1-100
Potentiometers, Variable Resistors
Manufacturer No:
3250W-1-100
Manufacturer:
Bourns Inc.
Product Category:
Trimmer Potentiometers
Description:
TRIMMER 10 OHM 1W PC PIN
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
3250W-1-100 Datasheet(PDF)
  3250W-1-100 Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "3250" series products