3250L-1-503M
Potentiometers, Variable Resistors
Manufacturer No:
3250L-1-503M
Manufacturer:
Bourns Inc.
Product Category:
Trimmer Potentiometers
Description:
TRIMMER 50K OHM 1W LEADS
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
3250L-1-503M Datasheet(PDF)
  3250L-1-503M Product Detail:
    loading...
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "3250" series products