3224J-1-203G
Potentiometers, Variable Resistors
Manufacturer No:
3224J-1-203G
Manufacturer:
Bourns Inc.
Product Category:
Trimmer Potentiometers
Description:
TRIMMER 20K OHM 0.25W SMD
RoHs Status:
Lead Free / RoHS Compliant
Datasheet:
3224J-1-203G Datasheet(PDF)
  3224J-1-203G Product Detail:
Total:
All website orders are non-cancellable
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "3224" series products
  • BARE CONDUCTIVE PI CAP
  • EARTH TERMINAL
  • NUT DRIVER HEX SOCKET 1/8" 9.3"
  • NUT DRIVER HEX SOCKET 7/64" 9.3"
  • NUT DRIVER HEX SOCKET 3/32" 9.3"
  • WRENCH OPEN END 1-1/2" 18"