3057P-1-202M
Potentiometers, Variable Resistors
Manufacturer No:
3057P-1-202M
Manufacturer:
Bourns Inc.
Product Category:
Trimmer Potentiometers
Description:
TRIMMER 2K OHM 1W PC PIN
RoHs Status:
Datasheet:
3057P-1-202M Datasheet(PDF)
  3057P-1-202M Product Detail:
    loading...
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "3057" series products