3057L-1-253
Potentiometers, Variable Resistors
Manufacturer No:
3057L-1-253
Manufacturer:
Bourns Inc.
Product Category:
Trimmer Potentiometers
Description:
TRIMMER 25K OHM 1W LEADS
RoHs Status:
Datasheet:
3057L-1-253 Datasheet(PDF)
  3057L-1-253 Product Detail:
    loading...
Popular parts number
Quality assurance services
Value-added services
 Contains "3057" series products